Proces Operator MEB

21 april 2021 Nobian MEB

Als Proces Operator werken bij de meest moderne, duurzame en veilige chloorfabriek met een goed salaris en leuke collega's? Wij bieden je nu de kans met de uitbreiding binnen onze ploegen!

We zijn op zoek naar nieuw talent om ons team van proces operators te versterken bij het MEB op het Chemiepark, Delfzijl. Je komt te werken binnen een hechte, verantwoordelijke club collega's in de 5-ploegendienst en zorgt met elkaar voor de veiligheid van de fabrieksprocessen. Het werk is afwisselend, zo houd je de processen achter het paneel in de gaten en loop je je rondes buiten om alles goed in de gaten te houden.

Met een opleiding Procestechniek, VAPRO B of Operator C en relevante ervaring kun je belangrijk werk doen bij onze chloorfabriek en een bijdrage leveren aan de verdere optimalisatie van onze processen. Met een juist afgeronde AOT opleiding bieden we een mooi leertraject, en ook als (BBL) leerling kunnen we je opleiden tot allround Proces Operator! Volop mogelijkheden dus voor een carrière bij ons!
 

Proces Operator 

Fulltime, Delfzijl
E2400 - E3500 per maand, excl. toeslagen 


Je verantwoordelijkheden als Operator bij het MEB

In deze functie zorg je voor goede en veilige processen voor de productie van gevaarlijke, giftige en bijtende stoffen binnen de chloorfabriek. Je signaleert storingen en reageert daar adequaat op om het proces te laten doorlopen en de kwaliteit binnen de fabriek te blijven waarborgen.

•    Je bedient het paneel conform de vastgestelde procesparameters, beoordeelt analyseresultaten en zorgt voor het (laten) instellen van de installaties voor een eindproduct dat precies voldoet aan de specificaties.
•    Het is verantwoordelijk en serieus werk, dat je niet alleen vanachter het paneel in de controlekamer kunt doen. Je gaat als operator ook het terrein op om de processen langs te lopen en te controleren of wat de instrumenten binnen aangeven ook in het echt precies zo werkt. Je beoordeelt dreigende of actuele technische storingen en onderneemt passende actie vanuit de stelregel: safety first (and second!). 
•    Ook ondersteun je de onderhouds- en engineeringafdelingen bij het opzetten en uitvoeren van verbeterprojecten en begeleid je als mentor leerlingen, stagiairs en 2e en 3e operators bij het vlekkeloos en veilig uitvoeren van hun taken.

 
Dit biedt Nobian jou!

Je levert een belangrijke bijdrage aan de kwaliteit en aan de veiligheid van onze productieprocessen en je komt te werken binnen de 5 ploegen. Jouw alerte kijk op de installaties en ideeën over mogelijke verbetering zijn van harte welkom. Je kunt rekenen op een uitstekend ...

lees hier de hele vacature
Terug naar overzicht
Chemie park nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van alles rond Chemie Park Delfzijl?